Web platform

صفحه اصلی / اخبار / Web platform

نصب و کانفیگ PHP و MySQL در حالت عادی در ویندوز کاری پیچیده است و نیاز به طی مراحل مختلفی دارد. Web Platform برنامه کوچک و کاربردی هست که با نصب آن در سرور می توانید به راحتی با چند کلیک ساده کانفیگ مورد نظر خود را بدون دردسر پیاده کنید.

بعد از نصب این برنامه تنها کاری که باید انجام دهید جست و جوی برنامه ای که قصد نصب آن را دارید و سپس نصب خودکار برنامه می باشد.

این برنامه با اتصال به سرورهای خود لیست تمام برنامه های مشابه و نسخه های مختلف آن را به شما نشان می دهد و شما تنها کاری که باید انجام دهید از کار بالای صفحه نام برنامه خود را وارد کنید و کلید Enter بزنید. بعد از مدتی نرم افزار لیست برنامه های قابل نصب را به شما نشان می دهد و شما با انتخاب برنامه های مورد نظر خود روی Add کلیک کنید تا به لیست برنامه ها افزوده شود. اگر برنامه ای نیاز به نصب پیش نیازهایی دارد نگران نباشید، Web Platform بطور خودکار این موارد را شناسایی و اضافه می کند. در نهاید نیز با کلیک روی Install فراید نصب و کانفیگ برنامه ها آغاز می شود.

این برنامه حتی این قابلیت را دارد که آخرین نسخه از انواع اسکریپت های رایگان را بصورت خودکار برای شما نصب کند. فرض کنید شما یک ویندوز سرور 2008 دارید و قصد دارید یک سایت وردپرسی برپا کنید. کافی هست فقط عبارت wordpress جستوجو و نصب کنید. این برنامه بطور خودکار ابتدا PHP و MySQL بر روی سرور شما نصب می کند و بعد از کانفیگ و ارتباط آنها با IIS یک نسخه از وردپرس را نیز دانلود و روی سرور قرار می دهد.


این برنامه را از لینک زیر می توانید دریافت کنید.
[bsbutton text=”Web Platform” link=”http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=255386″ target=”New page” style=”danger” theme=”flat” size=”normal” icon=”icon-download-alt”]

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.