سرور مجازی

صفحه اصلی / سرور مجازی

سرور مجازی

سیمین ارائه دهنده برترین و مدرنترین سرویس سرور مجازی

سرور مجازی یا همان VPS = Virtual Private Server به واسطه تجزیه سرور فیزیکی به کمک نرم افزار مجازی ساز مانند VMware ESXi یا Hyper-V گفته می شود که دارای منابع سخت افزاری اختصاصی می باشند و قابلیت نصب تمام سیستم عامل ها را دارا هستند.

منابع اختصاصی

منابع اختصاصی برای تمامی سرورهای مجازی با استفاده از مجازی ساز ESXi

راه اندازی سریع

ارائه سرویس سرور مجازی در کمتر از 15 دقیقه پس از تکمیل سفارش کاربران

لوکیشن ها

دیتاسنترهای معتبر در کشورهای آمریکا ، کانادا ، ایران ، انگلیس ، آلمان و هلند

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته همراه با مانیتورینگ پیشرفته جهت جلوگیری از اختلال

سرویس سرور مجازی

ارائه سرویس سرور مجازی با تنوع و امکانات پیشرفته

سرویس سرور مجازی سیمین در لوکیشن ها متفاوت با سخت افزار بروز و قدرتمند اینتل و سوپر میکرو بر پایه مجازی ساز ESXi به همراه منابع اختصاصی با پلن های مختلف ارائه می گردد.

سرور مجازی SSD NVMe

سرور مجازی SSD NVMe آلمان از بهترین سرورهای سری ستاپ دار هتزنر ارائه می شوند، سیمین با هدف آماده سازی سرویس هایی که بهترین بازدهی ممکن را داشته باشند اقدام به خریداری بهترین سرورهای دیتاسنتر هتزنر با هارد SSD NVMe نموده، این سرور ها با هارد پرسرعت SSD NVMe و مجازی ساز قدرتمند KVM میتوانند بهترین بازدهی ممکن را برای شما داشته باشند، پیشنهاد ما به سایت های پربازدید و کسانی که مصرف بالایی دارند سرور مجازی SSD NVMe آلمان است ! کیفیت، منابع تضمینی، قیمت مناسب، پشتیبانی عالی سیمین از ویژگی های مهم و قابل توجه این سرویس ها است.

سرور مجازی HHD

سرور مجازی HDD به واسطه استفاده از هارد دیسک ها فضا بیشرت با هزینه کمتری برای کاربران مهیا می کند، این سرور ها مناسب ذخیره سازی ، اپلود و دانلود می باشد که دارای منابع سخت افزاری اختصاصی می باشند و قابلیت نصب تمام سیستم عامل ها را دارا هستند.

سرور مجازی هاستینگ

سرور مجازی هاستینگ شامل یک سرور مجازی در دیتاسنترهای معتبر دنیا به همراه یک پنل قدرتمند با لایسنس معتبر است که برای کاربرانی که نیاز به استفاده از منابع سخت افزاری و نرم افزاری اختصاصی برای سرویس دهی دارند ، تهیه و ارائه می گردد. سرور مجازی هاستینگ با پنل ها و سیستم عامل مختلف نسبت به درخواست کاربران ارائه خواهد شد.

آموزش های سرور مجازی

مطالب و ویدئوی آموزشی مرتبط با سرویس سرور مجازی سیمین

تیم آموزشی سیمین برای ارتقا سطح علمی و همچنین سهولت در انجام مدیریت سرور مجازی مطالب آموزشی را در نظر گرفته است که در ادامه می توانید آنها را مطالعه فرمایید.

سرور مجازی

ارائه امکانات پیشرفته سرویس مدرن سرور مجازی

سیمین با استفاده از سرورهای قدرتمند در معتبرترین دیتاسنترهای جهان و استفاده از سیستم مجازی ساز Vmware ESXi توانسته امکانات بروز و مدرنی را در اختیار کاربران قرار دهد که در ادامه برخی از امکانات این سرویس را مشاهده می نمایید.

به جمع کاربران سیمین بپیوندید